МЕТТОРГ
Тел.: Life - 063 232-51-06
МТС - 050 654-32-38

Viber, Telegram, WhatsApp,
КиївСтар - 097 806-79-11
e-mail:
МЕТТОРГ gold
Українська
DividerCountry flag

Купимо золоті ювелірні вироби і прикраси

Купуємо ювелірні вироби та прикраси відомих світових брендів – Картьє, Даміані, Тіффані, Бугатті, Булгарі, Бушерон, Карера у Карера, Чопард, Крівеллі та інших.

Ювелірні прикраси

Кільце Пантера Картье

Кільце
золоте
з діамантами.
Золото, 14 карат
Картье

Кільце Пантера Картье

Кільце
золоте
гнучке, "Пантера".
Золото, 18 карат
Картье

Кільце серія Жасмін Каррера

Кільце
золоте
серія "Жасмин".
Золото, 18 карат
Каррера

Кільце Тигр Каррера

Кільце
золоте
"Тигр".
Золото, 18 карат
Каррера

Кулон HW логотип золото 18К

Кулон-логотип
з діамантами
на ланцюжку.
Золото, 18 карат
Вінстон

 

Ціна золотих ювелірних виробів в Києві Ціна в Києві Ціна золотих ювелірних виробів в Одесі Ціна в Одесі Контакти - скупка золотих ювелірних виробів в Києві, Одесі Контакти

 

Намисто золоте

Намисто
золоте
штамповане.
Золото, 18 карат
Тіффані

Браслет золотий плетений

Браслет
золотий
плетений.
Золото, 18 карат
Тіффані

Кулон золотий

Кулон
золотий
з діамантами.
Золото, 18 карат
Даміані

Браслет золотий

Браслет
золотий
із застібкою.
Золото, 18 карат
Бугатті

Камео, золото

Кільце
камея
класичне.
Золото, 14 карат
Бугатті

 

Історія ювелірних прикрас так само стара, як і історія людства. Не можна точно сказати, коли людина почала носити їх, доповнюючи ними натільні малюнки. Тільки-но з'явившись, прикраси стали знаками, що виділяли вождя племені, жерця чи шамана.

Кольцо антикварное

З розвитком суспільства змінювалася і роль прикрас. Вони виконували не лише декоративну функцію, виступали в ролі оберега, знака влади, а й ставали зримими символами симпатій, почуттів.

Відомо також, що прикраси не тільки вказували на певне соціальне становище, а й демонстрували суспільно-вікові відмінності. Так, наприклад, по їхній формі і кількості можна було визначити чи досягла дівчина шлюбного віку, засватана вона чи ні, чи перебуває жінка у шлюбі, чи є в сім'ї діти, скільки їх. У зв'язку з цим хочеться згадати збережену до сих пір традицію дарувати жінкам кільця на народження дочки і сережок – на народження сина.

Вважається, що у своїй первісній функції кільце було розмежувальним і розпізнавальним атрибутом, ознакою влади, а не прикрасою, яку людина носила в якості свідоцтва положення в суспільстві і для проставляння свого можновладного клейма на речах, які йому належали.

Антикварне кільце-печатка

Тому найдавніша форма кільця – печатка. Її виготовляли або повністю з металу з врізним малюнком на щитку, або з просвердленого різьбленого каменю (інталії), нанизаного на дротинку-обід.

Пізніше з'явився новий вид кільця – обручка. За наявності цього кільця (кілець), можна було судити про те, перебуває людина в шлюбі чи ні. У всіх таких кілець, як правило, ідентична будова: шинка – ободок, який вдягають на палець, та щиток.

«Ювелірне мистецтво» або «біжутерія»

Спочатку треба визначитися з поняттями «bijouterie» («біжутерія») і «joailerie» («ювелірне мистецтво») – у французькій мові та аналогічними поняттями – у російському. Ці чіткі терміни, що склалися у французькій мові на початку XX століття, позначили коло понять, які в російській і досі «розмиті» і визначаються зовсім по-іншому. У Франції вони означають два чітко розмежованих виду діяльності, дві професії, для яких існують різні закони.

Bijouterie – це мистецтво виготовлення предметів із золота, срібла, платини, інших металів, призначених для прикраси, при цьому метали передають концепцію художника.

Joaillerie – мистецтво створення декоративного ефекту ювелірного виробу за рахунок ексклюзивного використання дорогоцінних каменів, тут дорогоцінний метал служить всього лише необхідною основою та оздобленням.

Ці два напрямки змішуються в різних «пропорціях», які мають на увазі художнє і ексклюзивне використання металу і дорогоцінного каменю в композиції ювелірного виробу. Французькі майстри, які займаються цим, називаються bijoutier-joailliers. Дуже важливо, щоб термінологію розуміли як фахівці, так і шанувальники моди, ювелірного дизайну, прикладних мистецтв.

На жаль, в російській мові слово «біжутерія» трактується як жіночі прикраси з недорогих, «неблагородних» каменів і металів, а також зі скла, кераміки, фарфору, тобто це речі масового фабричного або ремісничого виробництва.

А тим часом в XIX столітті дуже поширене тоді і у Франції, і в Росії слово «біжу» означало коштовність, чарівну штучку, нарешті, скарб. Важко сказати, коли сталася підміна значення і в нинішній мові слово «біжутерія» стало означати якусь вторинність, підробність. Оригінальну авторську роботу в Росії ніколи не назвуть біжутерією.

У XX столітті металева і скляна біжутерія виділилася в самостійну область художньої промисловості, яка стала виробляти недорогі модні доповнення до одягу. На відміну від ювелірних виробів, під якими розуміються в тому числі і великий перелік речей для оздоблення інтер'єру, і предмети православного культу, ювелірні прикраси мають особистісний характер – це те, що чоловіки і жінки носять на собі і при собі. Таким чином, в російській мові ювелір – майстер, який виготовляє художні вироби, предмети розкоші, ювелірні прикраси. Англійський філософ Т.Карлейль якось зауважив, що кравець це не просто людина, а щось на зразок божества. Ювелірів, наближених до імператорського двору, мабуть, також вважали особами винятковими, хоча їх робота на найвищих замовників була не тільки вигідною і почесною, але часом і дуже небезпечною.

У нашій культурі саме поняття «ювелір» з'явилося лише в XIX столітті. До цього художники-прикладники іменувалися золотих і срібних справ майстри і брілліантщіки. Сфери їх діяльності були різними: брілліантщік складав форму виробу, підбирав для нього каміння, робив восковий макет, а золотих справ майстри виконували в цілому його задум.

Сучасна ювелірна справа багато в чому змінилася. З'явилися нові технології роботи з дорогоцінними металами і камінням. Ювелірні вироби та прикраси нашого часу ні в чому не поступаються старовинним, а іноді і перевершують їх. Деяким видатним майстрам і компаніям вдалося створити справжні шедеври ювелірного мистецтва.

 

Камео, золото

Золоте
кільце
з чорними діамантами.
Золото, 18 карат
Бугатті

Золоте кільце

Золоте
кільце
зі смарагдом.
Золото, 18 карат
Булгарі

Золотий браслет

Золотий
браслет
з діамантом.
Золото, 18 карат
Булгарі

Золоте кільце

Золоте
кільце
з діамантом.
Золото, 18 карат
Булгарі

Золотий браслет

Золотий
браслет
ажурний.
Золото, 18 карат
Бушерон

Золоті сережки

Золоті сережки
4-х кольорове
золото,
PVD покриття.
Бушерон

Золоте кільце

Золоте кільце
4-х кольорове
золото,
PVD покриття.
Бушерон

Золоте намисто Чопард

Намисто
золоте
з аметистами.
Золото, 18 карат
Чопард

Перламутрові сережки Чопард

Перламутрові
сережки
з діамантами.
Золото, 18 карат
Чопард

Браслет золотий Кривеллі

Браслет
золотий
з діамантами.
Золото, 18 карат
Кривеллі

 

 

 

© 2013–2024  Купуємо брухт, вироби з дорогоцінних металів – вартість дорогоцінних металів в Україні
Всі права належать компанії "МЕТТОРГ"