МТС - 050 654-32-38
Viber, Telegram, WhatsApp,
КиївСтар - 097 806-79-11
e-mail:
Купимо золотий брухт, технічне золото
Вторинна сировина, брухт, в якому містяться золотовмісні метали, умовно можна розділити на кілька груп за вмістом у ньому золота (Au, Aurum):
- золотовмісні сплави (вміст Au – 50-60%);
- браковані деталі електротехнічної й електронної промисловості (0,01-20% Au);
- «сипучі» порошкоподібні відходи: шлами золотого електролізу (15-25% Au), зола фарфорових виробництв (25-35% Au), відходи ювелірних виробництв (5-10% Au).
Купуємо технічне золото, що міститься в дроті, контактах, роз'ємах, радіотехнічних деталях тощо, а також брухт золота.
Вміст дорогоцінних металів в електротехнічному та електронному брухті приблизно дорівнюється вмісту цих металів в руді.
Наприклад, в узагальненому компонентному складі змішаного брухту електроприладів міститься близько 0,022% золота; в транзисторних скляних ізоляторах – 1-2%.
Оскільки світовий попит на дорогоцінні метали в багатьох галузях промисловості неухильно підвищується, виробництво золота з вторинної сировини за останні десятиліття також постійно збільшується. Незважаючи на те, що в деякі роки темпи зростання переробки золотовмісного брухту кілька сповільнювалися, загальна тенденція зростання зберігається.
У переробку залучаються також і відходи електротехніки з низьким вмістом золотовмісних металів.
Велика частина використовуємого золота виробляється у вигляді сплавів.
Сплавами золота називають сплави з іншими металами, в яких головний компонент золото. Вміст золота в сплавах виражається його пробою.
Сплави золота:
- з сріблом – добре куються та досить м'які. Температура плавлення таких сплавів зростає від срібла до золота зі збільшенням процентного вмісту золота;
- с міддю – мають червонувато-жовтий колір, більш пружні і тверді, ніж золото, мають меншу ковкість;
- з платиною та паладієм мають біло-сріблястий колір;
- також відомі сплави золота і з різними іншими металами. Такі сплави виробляють для підвищення твердості і міцності речовини, а також для економії золота.
Золоті сплави використовують для виробництва електричних контактів, в ювелірному виробництві, в зубопротезуванні тощо.
Найбільш часто золоті технічні сплави використовуються в таких радіодеталях як роз'єми, транзистори, конденсатори, реле, мікросхеми.
Золотий дріт
виготовляється зі сплавів золота круглого, напівкруглого, сегментного, квадратного і прямокутного профілів. Диаметры круглой проволоки – от 0,02 до 10,0 мм. Діаметри круглого дроту – від 0,02 до 10,0 мм. Дріт поставляється в твердому (нагартованому) або м'якому (отожженному) стані. У м'якому стані поставляється дріт діаметром 0,2 мм і більше. Мікронні діаметри дроту (менш ніж 0,05 мм) і дріт підвищеної міцності виготовляють тільки з золота 999,0 і 999,9 проб. Дріт діаметром менше 0,5 мм поставляють на котушках, діаметром більше 0,5 мм – в мотках.Аноди для гальванічного покриття
виготовляються з "чистого" золота (999,9 проба) у вигляді прямокутних пластин товщиною від 0,1 до 3,0 мм. Ширина і довжина анодів коливається в межах 50 – 300 мм, а вага – від 9,6 гр. до 2,6 кг. Аноди можуть виготовлятися з одним, двома, чотирма отворами, а також без отворів.Стрічка плющена золота
також виготовляється зі сплавів золота з сріблом і міддю товщиною 0,2 – 0,28 мм і шириною від 0,5 до 4,1 мм.Золоті штамповані заготовки
зі сплавів золота з сріблом виготовляють вирубкою з листа.
Всі права належать компанії "МЕТТОРГ"