МЕТТОРГ
Тел.: Life - 063 232-51-06
МТС - 050 654-32-38

Viber, Telegram, WhatsApp,
КиївСтар - 097 806-79-11
e-mail:
МЕТТОРГ gold
Українська
DividerCountry flag

Купимо технічну платину, лабораторний посуд

Купуємо технічну платину – платиновий брухт, лабораторний посуд, дріт, тиглі, кришки до тиглів, чашки, склянки, ложечки, лопатки, шпателі, електроди, платинову стрічку, медичний і хірургічний інструмент зі сплавів платини, а також платину, отриману з роз'ємів, контактів та інших технічних, в тому числі, радіотехнічних деталей і виробів.

 

Технічна платина

Ціни медінструмент платини

Платиновий
медичний
інструмент

Ціни на дріт з платини

Платиновий
дріт

Ціни на стрічку з платини

Платинова
стрічка

Ціни на склянки, чашки з платини

Платиновий
брухт

 

Слід зазначити, що ціна на хімічно чисту платину (вміст металу 99,99%) та її сполуки, які використовуються як реактиви для наукових досліджень, такі як, наприклад, ацетилацетонат платини, оксид платини, гексахлороплатінат амонію, значно вище ціни платини, яка використовується як інвестиційний метал – банківські злитки. І ця різниця становить близько 30%.

Використання сплавів платини з іншими металами:

 • платину використовують при виготовленні деяких радіодеталей – мікросхем, транзисторів, конденсаторів, реле, резисторів;

Термопари платиновородієві
 • використовується при виготовленні ковзаючих і розривних контактів, роз'ємів;

 • з тонкого платинового дроту роблять електроди термоелектричних перетворювачів – термопари, за допомогою яких вимірюють температуру з високою точністю і в дуже широкому інтервалі;
 • термопари з платинородієвих сплавів, що містять від 60 до 99% платини, дозволяють вимірювати температуру аж до 2000° за Кельвіном (1726,85°С);

 • сплави платини з паладієм, сріблом, міддю, цинком, нікелем служать відмінним матеріалом для зубних протезів;
 • платину використовують для виготовлення хірургічних інструментів

  , оскільки вона має високу корозійну стійкість. Такі інструменти не окислюючись стерилізуються в полум'ї спиртового пальника, що дозволяє застосовувати їх в польових умовах;
 • інертність платини до будь-яких рідин (є кілька спеціальних виключень), її електропровідність і неаллергенність дозволяють активно використовувати її в біомедицині як компонент електростимуляторів, катетерів та іншого медичного обладнання;
 • в якості каталізаторів різних реакцій – близько половини всієї споживаної платини;
 • платиновим лабораторним посудом користуються при особливо точних і відповідальних аналітичних операціях.

Платиновий лабораторний посуд

Ціни на чашки з платини
Вартість лабораторного посуду
Вартість лабораторних склянок
платиновий лабораторний посуд - ціни в Києві

 

В якості каталізаторів різних реакцій зараз використовується близько половини всієї споживаної платини.

Основна область застосування платини і її сплавів – автомобілебудування (каталізатори допалювання вихлопних газів), електротехніка (тугоплавку і хімічно стійку платинову спіраль або стрічку в електропечах можна розігріти майже до білого каління), нафтохімічний і органічний синтез (одержання бензинів з високим октановим числом, різноманітні реакції гідрування, ізомеризації, циклізації, окислення органічних сполук), синтез аміаку.

Платина – конструкційний матеріал скловарних печей для виробництва високоякісного оптичного скла. З платини і її сплавів виготавлюють фільєри для отримання скловолокна, високотемпературні термопари і термометри опору, електроди в електролізних апаратах, лабораторний посуд і обладнання, кислото- і жаротривку апаратуру хімічних заводів.

Маса платини в усіх цих в цих виробах невелика. Але є виробництва, які вимагають великих кількостей цього дорогоцінного металу. Наприклад, на знаменитих чеських скловарних заводах розплавлену скломасу в платиновому тиглі перемішують гвинтоподібною мішалкою з платини. Незважаючи на високу вартість, застосування платинового обладнання виправдовує себе, тому що дозволяє отримувати високоякісне скло для мікроскопів, біноклів і інших оптичних приладів.

Світове споживання платини нерідко перевищує її видобуток. У такому випадку воно покривається за рахунок старих запасів, а також регенерації платини з відпрацювавших свій ресурс каталізаторів. Найбільше платини (десятки тонн на рік) витрачається на каталізатори допалювання вихлопних газів автомобілів. У багатьох країнах більшість автомобілів, що випускаються, забезпечується такими каталітичними пристроями (в Швеції вже в 80-х число таких автомобілів наблизилося до 100%).

У той же час хімічна і нафтохімічна промисловість витрачають всього кілька відсотків всієї платини, приблизно стільки ж – скляна, трохи більше (близько 6%) – електротехнічна.

Не слід забувати, що частина дорогоцінного металу повертається для повноцінного використання шляхом його відновлення з брухту.

 

 

 

© 2013–2023  Купуємо брухт, вироби з дорогоцінних металів – вартість дорогоцінних металів в Україні
Всі права належать компанії "МЕТТОРГ"